O PROJEKTU BEZVASTONEJDE.CZ

Současná situace nepřeje nikomu, nemile to odnášejí bohužel malí živnostníci, kterým se současně takřka zastavil veškerý pracovní život, jsou zcela bez příjmů, což si někteří z nás, včetně mě, nedokážeme představit. Iniciativa vzniku tohoto webu má za cíl zveřejnit nabídky právě těchto lidí, se kterými se následně lze domluvit na předplacení konkrétních služeb jež běžně nabízejí, na provedení služeb na dálku skrze online poradenství, či rozvoz nebo osobní vyzvednutí.

Veškerá aktivita tohoto webu je kompletně NEZISKOVÁ. Nedojde k prodeji plochy webu za účelem reklamy ani zvýhodňování jednotlivých nabídek versus ostatní. Příspěvky budou řazeny dle daných kategorií, které budu postupně přidávat, když bude zájem.

Vše vzniklo formou „soukromého“ nekomerčního hackathonu jedné osoby, ve volném čase :). Budu rád, když komukoliv web pomůže a usnadní mu jeho současnou situaci. 

Pokud jste živnostníkem, klikněte na odkaz ZDE a vyplňte formulář, na jehož základě zveřejním vaši nabídku. Jste-li odborníkem v oblasti web developmentu, grafiky atd. a rádi byste pomohli k rozvoji webu, kontaktujte mne na info.alkoholmagazin@gmail.com

Pomoci může každý tím, že odkaz webu nasdílí svým kamarádům živnostníkům a odkaz nasdílí na svůj Facebook, Twitter, Linkedin atd, aby se dostal k dalším lidem.

Děkuji za podporu všech a všem

Martin Blokša

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });