Káva, domácí sendviče, zákusky – Café Datel s.r.o.

49,00 

Piaristická 22/8, České Budějovice

Kompletní nabídka kavárny na e-shopu (ceny od 49 do 999 Kč)

Platnost nabídky: Nyní

 

Kontakt:

 

Café Datel s.r.o.

Telefon: 734-449-000

E-mail: rezervace@cafedatel.cz

Adresa provozovny: Café Datel, Piaristická 22/8, České Budějovice

 

Dále nabízíme:

 

Denní rozvoz nabízeného sortimentu po Českých Budějovích.

Prodej exkluzivního alkoholu

Zrnková káva

Virtuální kavárna

Před pěti lety jsme v Českých Budějovicích otevřeli jednu z prvních kaváren zaměřených na výběrovou kávu ve městě. Náš podnik je zvláštní tím, že se po setmění proměňuje v bar se spoustou raritních destilátů (máme slabost pro absinthe a giny z dílny Martina Žufánka), širokým výběrem whisky, signature koktejly a poctivě ošetřeným pivem z okolních minipivovarů.

Tohle všechno je najednou během pár dní v ohrožení. Snažíme se neztrácet optimismus a dělat to, co nejlíp umíme (kafe a pečivo) a zadarmo tuto službu potřebovat těm, co ji teď nejvíc potřebují (lékaři, hygienici, pečovatelky a členové IZS). Víme, že to teď není lehké pro nikoho, ale na nich vše stojí a jejich služba je velmi vyčerpávající, a tak se jim ji snažíme aspoň trochu ulehčit nebo zpříjemnit.

Je evidentní, že opatření související s krizovým stavem v ČR nebudou trvat týdny, ale spíš měsíce, a to by pro nás bylo stejně jako pro spoustu dalších lidí v gastru a soukromých firem likvidační. Živíme dva nemalé nájmy a v týmu máme 25 lidí, z toho 12 na HPP, na kterých všechno stojí a kterých bychom se nikdy nechtěli vzdát. Oni jsou to nejcennější, co máme, a tvoří duši podniku. I po osekání všech nejnutnějších výdajů nám zbývá nezáviděníhodná částka k úhradě, proto jsme spustili e-shop nebo, jak mu říkáme, virtuální kavárnu, kde si mohou zákazníci objednat spoustu věcí z naší nabídky a nějaká zrnka na doma a dojít si je k nám vyzvednout nebo si je nechat dovézt až před práh svého domu.
Najdete ji na adrese uzleti.cafedatel.cz.

Také jsme se rozhodli vydražit 10 z posledních lahví našeho vlastního ginu Hvozd, který pro nás na podzim vydestiloval Martin Žufánek. Hvozdu se vyrobilo 3x méně než každoroční Žufánkovic limitky OMFG a byl vyprodaný za 4 minuty. Jeho etiketu má na svědomí Jaromír 99 a v dražbě nabízíme lahve spolu s autorskými Jaromírovými plakáty k Hvozdu, které jsou podepsané jak Martinem Žufánkem, tak Jaromírem 99.
Snad se nám díky tomu podaří přežít ty nejtěžší časy, které zatím naše kavárna pamatuje.

 

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });