Káva a příslušenství na domácí přípravu kávy – Dos Mundos s.r.o.

Korunní 31, Praha 2, 12000

Ceny se liší dle produktu, viz e-shop

Platnost nabídky: Nyní i po ukončení státem nařízených omezení

Kontakt:

Dos Mundos – Pražírna a prodej kávy

Telefon: 737-052-079

e-mail: eliska@dos-mundos.cz

Adresa provozovny: Korunní 31, Praha 2, 12000

 

Dále nabízíme:

Na e-shopu:

zrnková káva

vybavení pro přípravu kávy doma

vouchery na kurzy přípravy espressa, latté art nebo cuppingu

Výdejní okénko:

nákup kávy dle nabídky s sebou do kelímku

balíčky zrnkové kávy na doma,

baristické příslušenství 

sladké dobroty z naší pekárny.

Jsme pražská rodinná pražírna výběrové kávy. V hlavním městě máme dvě pobočky - pražírnu na Korunní ulici, která letos slaví už šesté narozeniny, a kavárnu na ulici Milady Horákové. Zaměřujeme se na ty nejkvalitnější 100% arabiky, naše nabídka je rozmanitá a v průběhu roku se mění s aktuálností sklizní v jednotlivých zemích. Najdete u nás kávy vhodné jak na přípravu espressa, tak na přípravu filtrované kávy.

V současném nouzovém stavu jsme zavedli výdejní okénka do obou našich poboček, kde si mohou lidé cestou do práce koupit kávu do kelímku s něčím k zakousnutí nebo rovnou balíček na doma. Pro veškeré pracovníky IZS, lékaře, hygieniky, vojáky či zdravotníky nabízíme kávu zdarma! Chceme jim tak dodat trochu síly a energie a zároveň jim poděkovat za veškerou službu, kterou této zemi a lidem v ní prokazují.

Kromě toho máme na našich webových stránkách E-shop, kde si lidé mohou za pár minut objednat balíček kávy či baristické příslušenství k její přípravě. Objednávky nad 500 Kč mají dopravu zdarma, případně je možné si zásilku vyzvednout přes naše okénko na pražírně. Součástí e-shopu je také kávové předplatné na půl roku nebo na rok. V rámci něj dostane zákazník každý měsíc jeden balíček s 250g kávy dle aktuální nabídky.

Pro ty, kteří by se chtěli dozvědět o kávě více, máme dostupné vouchery na kávové kurzy, které jsou mimo jiné oblíbeným dárkem. Kromě degustace kávy formou cuppingu si můžete koupit poukaz třeba na kurz domácí přípravy espressa či základů latté artu. Termíny budou včas zveřejněny na našich webových stránkách.

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });