Právní poradna – Advokátní kancelář Mgr.Martin Polách

1.815,00 

 

10% sleva na úvodní konzultaci

Kontaktujte nás online na našem webu.

Ať už řešíte pracovně právní problém, rodinné právo, převod nemovitostí a náhradu škody, nebo potřebujete konzultovat aspekty dopadů vládních nařízení na Vás nebo vaši živnost, jsme pro Vás on-line

E-mail: kancelar@advokatpolach.cz

Platnost nabídky: Ihned

Popis

Dále nabízím: Písemná právní porada  Právní služba poskytována písemně s využitím emailové komunikace, a to odesláním odpovědi na dostatečně konkrétně položenou otázku v elektronickém formuláři. Obsahem služby je právní informace, popř. zpracování právního rozboru dané věci.Zajištění převodu nemovitostí  Nastudování podstatných okolností případu, vypracování smluvní dokumentace včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí, jednání se stranami ohledně připomínek ke smluvní dokumentaci a jejich zapracování, zajištění podpisu smluvní dokumentace (včetně úředního ověření podpisů) a po splnění podmínek v kupní (případně darovací) smlouvě, podání příslušných návrhů na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.

Aktuální situace zamezila možnosti nabídnout klientům osobní konzultaci i předávání dokumentace. Pravní agendu však není možné neřešit. Abychom nenechali naše klienty na holičkách, přicházíme s bezpečným online řešením jak nadále poskytovat naše služby v plném rozsahu a navíc za zvýhodněnou cenu první konzultace.
Ať už Vás trápí cokoli, nebo jen potřebujete radu či ujištění, ozvěte se nám, ideálně prostřednictvím našeho online rozhraní. Ozveme se obratem a uděláme pro Vás maximum.
http://shop.advokatpolach.cz/cz/#produkty

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });