Včelí produkty – med, medovina, svíčky ze včelího vosku, atd. – AnnKas s.r.o.

 

Kontakt:
AnnKas s.r.o.
Dubičná 30, 411 45 Úštěk
Telefon: 723-933-559
E-mail: obchod@vceli-svicky.eu

Platnost nabídky: Nyní i po ukončení omezení.

Popis

Dále nabízím: – med, medovina, svíčky ze včelího vosku, ozdoby, dárkové sady, kreativní sady, apiterapie, exkurze na včelí farmě.

Jsme včelí farma nacházející se nedaleko malebného historického městečka Úštěk, v CHKO České středohoří. Staráme se o stovku včelstev. Nabízíme nejen včelí produkty, ale také exkurze na naší včelí farmě, které ale bohužel díky situaci dělat nemůžeme. Stejně tak se nemůžeme účastnit jarmarků a prodejních akcí, tudíž jsme závislí jen na našem e-shopu www.vceli-svicky.eu. Kromě jiného se zabývám i apiterapií, kterou taktéž přednáším, ale ani toto, díky nynější situaci nemohu realizovat.

Co nabízíme? Včelí produkty – především med, medovinu, svíčky a ozdoby ze včelího vosku, kreativní sety na výrobu svíček, dárkové sety (lze se domluvit i na jiném složení, než je na e-shopu), mezistěny pro včelaře, ale i ty, co by si chtěli vyrábět svíčky, kosmetiku se včelími produkty.

Pokud by se situace uklidnila, nabízíme i workshopy a exkurze na naší včelí farmě, nebo případně i přednášky o apiterapii a včelaření.
Jakékoliv dotazy můžete zasílat na obchod@vceli-svicky.eu nebo telefonicky na 723933559 – Andrea Novotná 🙂

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });