Sleva

Online životní poradenství pro ženy – Barbora Kravčíková

3.000,00  0,00 

 

Až do odvolání za dobrovolný příspěvek a pozitivní referenci.

Kontakt:
Barbora Kravčíková – esence ženství
Za Strahovem 10, Praha 6, 16900
Telefon: 773-949-001
E-mail: barbora@kravcikova.cz

Platnost nabídky: Ihned

Popis

Dále nabízím: Obvykle se specializuji na zvyšování sebejistoty, sebevědomí a ženskosti prostřednictvím konzultací a praxí a dále u mne můžete zakoupit velmi speciální parfémy dle tradičních prastarých receptur, ovlivňující vaše pocitové rozpoložení. Jak fungují tyto vůně a proč a jak je používám viz několik rozhovorů pro média na mém webu.

Jsem samoživitelka a drobná osvč s nadstandardními službami pro ženy, které chtějí převzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou, být osobité, přitažlivé a zároveň zvyšovat svou ženskost.
13.3. v den vyhlášení karantény jsem okamžitě nabídla svou poradenskou a konzultační činnost online zdarma, protože zkušenosti mám rozsáhlé, ne pouze specifické. Mohu vás vyslechnout, zmírnit obavy, efektivně poradit, zaslat léčebné relaxace atd. Od začátku dubna až do odvolání nabízím svoje poradenské služby online za dobrovolný příspěvek, referenci a doporučení. Ráda bych touto formou přispěla ke zvýšení klidu a pohody v českých domácnostech a byla tak nadále užitečná v časech karantény.

Kontaktujte mne ideálně přes email barbora@kravcikova.cz nebo messenger Barbora Kravčíková

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });