PŘIDÁNÍ VAŠÍ FIRMY DO KATALOGU

Doufám, že vám živnostníkům web pomůže a zvládnete čelit všem překážkám, které se nyní objevují. Držím Vám, nám, palce!! A těším se na brzkou shledanou. Než začnete vyplňovat formulář, prosím, přečtěte si i následující řádky.

Pro přidání vaší firmy zde na stránky, vyplňte, prosím, formulář níže. Vyplněním přebíráte na sebe plnou právní zodpovědnost za správnost informací vámi uvedených ve formuláři. Slibujete, že komunikaci s budoucími zákazníky povedete slušnou formou a slíbené služby poskytnete plně v domluveného rozsahu.

Provozovatel webu nenese žádnou zodpovědnost za správnost informací vámi uvedených ani za následné dohody, které z tohoto vyplynou mezi vámi a nakupujícím. Provozovatel si vyhrazuje právo nezveřejnit pochybné či neúplné informace, které by mohly vést ke klamání potencionálního vašeho zakázníka.

Na základě vyplněného formuláře, provozovatel zveřejní vaši nabídku zde na webu, případně také vytvoří novou kategorii. V případě potřeby mne kontaktujte na můj email: info.alkoholmagazin@gmail.com

UKÁZKU JAK BUDE VAŠE NABÍDKA VYPADAT NAJDETE ZDE.

1. krok - Informace o vás2. krok - Informace o službě/produktu

6 + 2 =

jQuery(function ($) { //open obchod on button click $('a.open-obchod').on('click', function(event){ $('#obchod.et_pb_obchod_2 .et_pb_obchod_title').click(); }); });